ATTITUDE Super Leaves Moisture Rich Shampoo, 473 ml

Regenererende rens med quinoa

kr 121 kr 135 -10%

(kr 256 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 473 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 110 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt, slitt hår
  • Nærer og tilfører fuktighet
  • Beskytter mot forurensningspartikler

Kjøpes ofte sammen med ATTITUDE Super Leaves Volume & Shine Shampoo, 473 ml

ATTITUDE Super Leaves Moisture Rich Shampoo, 473 ml kr 121 (kr 256 / l)
ATTITUDE Super Leaves Volume & Shine Shampoo, 473 ml kr 121 (kr 256 / l)
Totalpris: kr 242
Beskrivelse

Moisture Rich Shampoo fra Super Leaves-linjen er ideell for tørt, slitt og glansløst hår. Den inneholder lysinrike quinoaekstrakter som har regenererende egenskaper, samt moringafrøekstrakter som beskytter håret mot forurensningspartikler. I tillegg gir proteiner fra quinoa og jojoba næring, fuktighet og beskyttelse.

Varenr.: XBO-AT-41007
Innhold: 473 ml
EAN: 626232410075
Merke: ATTITUDE
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Hydrolyzed Vegetable Protein, Sodium Cocoyl Isethionate, Lauryl Glucoside, Stearyl Citrate, Citric Acid, Panthenol, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Inulin, Potassium Sorbate, Nasturtium Officinale (Watercress) Extract, Tropaeolum Magus (Indian Cress / Capucine) Extract, Maltodextrin, Moringa Oleifera Seed Extract, Hydrolyzed Quinoa, Hydrolyzed Jojoba Protein, Methyldihydrojasmonate, Hexyl Salicylate (Floral), Pentadecalactone (Fruit)

Om Super Leaves-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for ATTITUDE Super Leaves Moisture Rich Shampoo

6 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (57%)
4 stjerner
1 (14%)
3 stjerner
1 (14%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (14%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 6 anmeldelser på et andre språk.