ATTITUDE Super Leaves Hair Detangler Avocado & Orange, 240 ml

Intensiv spraypleie for håret

kr 118 kr 132 -11%

(kr 492 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 240 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Nærende og revitaliserende
  • Gjør det lettere å gre og løse opp floker

Kjøpes ofte sammen med ATTITUDE Super Leaves Clarifying Shampoo, 473 ml

ATTITUDE Super Leaves Hair Detangler Avocado & Orange, 240 ml kr 118 (kr 492 / l)
ATTITUDE Super Leaves Clarifying Shampoo, 473 ml kr 121 (kr 256 / l)
Totalpris: kr 239
Beskrivelse

Dette veganske leave-in produktet inneholder en rekke kraftfulle ingredienser som effektivt løser opp floker i håret ditt. Formelen inneholder også avokadoolje, kjent for sine mykgjørende og glansgivende egenskaper. Beriket med ekstrakter fra appelsinblader, gir pleien også revitalisering og en utmerket næringstilførsel. Sprayen etterlater en delikat, frisk duft av appelsin, som forsterkes av milde toner av fersken og jasmin.

Bruk:

  • Rist godt før bruk.
  • Spray på fuktig eller tørt hår og gre lett gjennom.
  • Skal ikke skylles ut og style som vanlig.
Varenr.: XBO-AT-11128
Innhold: 240 ml
EAN: 626232111286
Merke: ATTITUDE
Konsistens/administrasjonsform: væske, Spray
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Floral, Frisk
Sertifikater: EWG
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Pca Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Leaf Extract, Eucalyptol[1], Gamma-Decalactone[1], Hexyl Salicylate[1], Methyldihydrojasmonate[1], Triethylcitrate[1]

  1. parfyme
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for ATTITUDE Super Leaves Hair Detangler Avocado & Orange

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder