ATTITUDE Super Leaves Håndsåpe Sitronblader, 473 ml

Renser mildt og beskytter huden mot frie radikaler

kr 80 kr 89 -10%

(kr 169 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 473 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 72 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Rensende & regenererende
  • Rik på antioksidanter

Kjøpes ofte sammen med ATTITUDE Super Leaves Håndsåpe Appelsinblader, 473 ml

ATTITUDE Super Leaves Håndsåpe Sitronblader, 473 ml kr 80 (kr 169 / l)
ATTITUDE Super Leaves Håndsåpe Appelsinblader, 473 ml kr 80 (kr 169 / l)
Totalpris: kr 160
Beskrivelse

Sitronblader inneholder en høy konsentrasjon av vitamin C, et naturlig antioksidant, som nøytraliserer frie radikaler og beskytter huden. Denne såpen er hypoallergen, renser huden forsiktig og har en rensende og regenererende effekt. Den inneholder i tillegg moringafrø-ekstrakt som beskytter huden mot forurensning. Duften av Earl Grey og friske agurker gir en sanselig opplevelse under håndvask.

pH-verdi: 5

Varenr.: XBO-AT-44092
Innhold: 473 ml
EAN: 626232440928
Merke: ATTITUDE
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex
Sertifikater: EWG
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Glycerin, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Sodium Citrate, Maltodextrin, Moringa Oleifera Seed Extract, Citrus Limon (Lemon / Citron) Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Triethylcitrate[1], Linalyl Acetate[1], Cis-3-Hexenyl Salicylate[1], 3-Hexenol[1], Dimethyl Heptenal[1], Parfum[1]

  1. sertifisert som rent naturlig duftstoff
Om Super Leaves-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for ATTITUDE Super Leaves Håndsåpe Sitronblader

4 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (60%)
4 stjerner
3 (30%)
3 stjerner
1 (10%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

10 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder