ATTITUDE Super Leaves Håndsåpe Olivenblad, 2 l

Hypoallergen rengjøring for hele familien

kr 270 kr 300 -10%

(kr 135 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 2 l

4 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 246 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir fuktighet
  • Ekstremt mild mot huden

Kjøpes ofte sammen med Antos RISOH Ris Bodylotion, 200 ml

ATTITUDE Super Leaves Håndsåpe Olivenblad, 2 l kr 270 (kr 135 / l)
Antos RISOH Ris Bodylotion, 200 ml kr 95 (kr 475 / l)
Totalpris: kr 365
Beskrivelse

Den hypoallergene formelen til denne håndsåpen inneholder antioksidativ olivenbladekstrakt, som tilfører huden fuktighet, mens milde, plantebaserte tensider rengjør skånsomt. Samtidig omslutter duften med aromaer fra pære og ingefær huden med en behagelig duft.

Varenr.: XBO-AT-84023
Innhold: 2 l
EAN: 626232840230
Merke: ATTITUDE
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex
Sertifikater: EWG
Emballasjetype: Pose, Karton
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Vegetable Glycerin, Decyl Glucoside, Citric Acid, Nasturtium Officinale (Watercress) Extract, Tropaeolum Majus Extract, Maltodextrin, Moringa Oleifera Seed Extract, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Triethylcitrate[1], Geranyl Acetate[1], Hexyl Salicylate[1], Hexyl Acetate[1], Alpha-Ionone[1], Parfum[1]

  1. sertifisert som rent naturlig duftstoff
Om Super Leaves-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for ATTITUDE Super Leaves Håndsåpe Olivenblad

2 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (71%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
2 (28%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder