ATTITUDE little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco, 295 ml

Myk skum - pålitelig håndvask for barn

kr 66 kr 74 -11%

(kr 224 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 295 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 60 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Beskyttende egenskaper
  • Fruktig-ekskotisk duft
  • Hypoallergen

Kjøpes ofte sammen med ATTITUDE little leaves Foaming Hand Soap Vanilje & Pære, 295 ml

ATTITUDE little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco, 295 ml kr 66 (kr 224 / l)
ATTITUDE little leaves Foaming Hand Soap Vanilje & Pære, 295 ml kr 66 (kr 224 / l)
Totalpris: kr 132
Beskrivelse

Hvilket barn elsker ikke å leke ute og bli skitten på hendene? Å vaske disse hendene etterpå er ofte en utfordring. Heldigvis er denne skumhåndsåpen ikke bare mild, den gjør håndvasken til en fornøyelse. Det myke skummet er behagelig, mens den allergivennlige formelen med blåbærblad- og Moringafrøekstrakt renser de små hendene skånsomt og gir beskyttende egenskaper. En ekstra bonus er den herlige fruktige duften av vannmelon og kokos.

Varenr.: XBO-AT-44057
Innhold: 295 ml
EAN: 626232440577
Merke: ATTITUDE
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper, Baby- og barnepleie
Hudtype: Sensitiv hud
Sertifikater: EWG
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Vegetable Glycerin, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Sodium Citrate, Vaccinium Angustifolium Leaf Extract, Maltodextrin, Moringa Oleifera Seed Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Triethylcitrate, Decanal, Dimethyl Heptenal (From Fruit And Certified), Gamma-nonalakton (kokosnøtt og sertifisert)

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for ATTITUDE little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder