ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion, 473 ml

Velvære med kroppspleie i svangerskapet

kr 171 kr 191 -10%

(kr 362 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 473 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sliten hud
  • Fremmer elastisiteten
  • Rik på antioksidanter

Kjøpes ofte sammen med Weleda Forfriskende dusjkrem med sitrus, 20 ml

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion, 473 ml kr 171 (kr 362 / l)
Weleda Forfriskende dusjkrem med sitrus, 20 ml kr 14 (kr 700 / l)
Totalpris: kr 185
Beskrivelse

Under svangerskapet gjennomgår kroppen mange forandringer, og derfor er det svært viktig å gi huden optimal pleie. Denne lett som en fjær kroppslotion trekker raskt inn i huden, har en beskyttende virkning og er rik på antioksidanter, vitaminer og aminosyrer som fremmer hudens elastisitet.

PAO: 12 måneder

Varenr.: XBO-AT-18121
Innhold: 473 ml
EAN: 626232181210
Merke: ATTITUDE
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: Krevende hud
Egenskaper: Trygg under graviditet
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetearylalcohol, Tapioca Starch, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Polyglyceryl-2 Stearate, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Stearyl Alcohol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Honokiol, Magnolol, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Methyldihydrojasmonate[1], Pentadecalactone[1], Phenethyl Acetate[1], Triethylcitrate[1], Vanillin[1]

  1. parfyme
Om Super Leaves-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion

3 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.