ATTITUDE Blooming Belly Natural Body Wash Argan, 473 ml

Hudvennlig & trygg rengjøring for gravide

kr 128 kr 143 -10%

(kr 271 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 473 ml

På lager fra og med 15. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 27. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • pH-nøytral & allergivennlig
  • Med duft av epleblomst

Kjøpes ofte sammen med Avril Hverdagssjampo, 250 ml

ATTITUDE Blooming Belly Natural Body Wash Argan, 473 ml kr 128 (kr 271 / l)
Avril Hverdagssjampo, 250 ml kr 49 (kr 196 / l)
Totalpris: kr 177
Beskrivelse

Denne dusjgelen er både allergivennlig og pH-nøytral, noe som gjør den ideell for kommende mødre. Den renser skånsomt og gir en delikat duft av epleblomst.

PAO: 12 måneder

Varenr.: XBO-AT-11211
Innhold: 473 ml
EAN: 626232112115
Merke: ATTITUDE
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Trygg under graviditet
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Isethionate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Glyceryl Oleate, Sodium Gluconate, Potassium Sorbate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vaccinium Myrtillus Leaf Extract, Methyldihydrojasmonate[1], Pentadecalactone[1], Phenethyl Acetate[1], Triethylcitrate[1], Vanillin[1]

  1. parfyme
Om Super Leaves-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for ATTITUDE Blooming Belly Natural Body Wash Argan

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder