Apeiron Auromère Urte-tannkrem, 75 ml

Ayurvedisk tannpleie med 24 verdifulle planteekstrakter

kr 59 kr 66 -11%

(kr 787 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 54 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • • Skånsom og mild rengjøring
  • • Uten fluor og skummemidler
  • • Egnet for barn
  • Glutenfri Glutenfri
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Apeiron Auromère urte-tannkrem - homeopati-kompatibel, 75 ml

Apeiron Auromère Urte-tannkrem, 75 ml kr 59 (kr 787 / l)
Apeiron Auromère urte-tannkrem - homeopati-kompatibel, 75 ml kr 59 (kr 787 / l)
Totalpris: kr 118
Beskrivelse

24 effektive planteingredienser samlet i én tannkrem - denne urte-tannkremen er et kvalitetsprodukt fra naturens skattkiste. Ekstrakter fra neemtreet, nellikolje og lakris fjerner pålitelig urenheter, mens kinesisk dadel, gul tre, roseeple og Baleria støtter og pleier tannkjøttet. Fine mineralske slipemidler rengjør tennene skånsomt og fjerner tannbelegg forsiktig. For den særdeles behagelige og unike smaken sørger blant annet timian, mynte og Ceylon-kanel.
Denne urte-tannkremen fra Apeiron er svært mild og kan også brukes av barn. Den inneholder ingen unødvendige skummemidler, er sparsomt å dosere og dermed svært drøy i bruk. Mild friskhet, skånsom rengjøring – for barn fra 3 år.

Varenr.: AP-9800
Innhold: 75 ml
EAN: 4251191898006
Merke: Apeiron
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Alkoholfri, Ayurvedisk, Fluoridfri, Glutenfri, Laktosefri, Unisex, Vegan
RDA: Moderat slipende: RDA = 40–60
Emballasjetype: Karton, Tube
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Sorbit, Glyzyrrhiza Glabra Bark[2], Silicia, Melia Azadirachta Bark[2], Salvadora Persica rot[2], Punica Granatum Perikarp[2], Zizyphus Jujuba Frukt[2], Syzygium Jambolana Bark[2], Eugenia Caryophyllus Bark[2], Juglans Regia Shell[2], Barleria prionitis bark[2], Prunus amygdalus skall[2], Terminalia sericea-nøtt[2], Quercus Infectoria Bark[2], Zanthoxylum Americanum Bark[2], Zanthoxylum alatum bark[2], Caesalpinia Sappans Bark[2], Rubia Cordifolia Bark[2], Acacia Catechu Bark[2], Smilax aristolochiaefolia Bark[2], Cinnamomum Ceylanicum Bark[2], Mimusops Elangi Bark[2], Anacyclus Pyrethrum Bark[2], Carum Copticum blomst[2], Geranium maculatum blomst[2], Thymus Vulgaris frø[2], Mentha Piperita Leaf[1], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[1], Eucalyptus Globulus Leaf Oil[1], Pimpinella Anisum frø[1], Sodium Benzoate, Chondrus Crispus[2], Limonene

  1. olje
  2. ekstrakt
Om Auromère System munnpleie
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Spa Vivent Vertriebs GmbH, Regesbosteler Str. 6, 21279, Hollenstedt, Tyskland, info@spavivent.de, www.spavivent.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Apeiron Auromère Urte-tannkrem

157 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
186 (66%)
4 stjerner
58 (20%)
3 stjerner
29 (10%)
2 stjerner
5 (1%)
1 stjerne
3 (1%)

281 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 157 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder