Antos Shampoo for tørt hår, 200 ml

Renser naturlig og styrker håret!

kr 66

(kr 330 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 62 / stk.-6%
  • fra 3 bare kr 59 / stk.-11%
  • fra 6 bare kr 54 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For slitt hår
  • Virker styrkende

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Antos Shampoo for tørt hår, 200 ml kr 66 (kr 330 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 154 (kr 770 / l)
Totalpris: kr 220
Beskrivelse

Dette shampoen er ideell for slitt, tørt hår da det renser skånsomt og samtidig inneholder restrukturerende virkestoffer som også stimulerer hårrøttene.

Bruk:

  • Masser en tilstrekkelig mengde shampoo inn i fuktig hår, skum opp og skyll deretter ut.

Virkestoffer:

  • Ekstrakter fra ginseng og rosmarin
  • eterisk rosmarinolje
Varenr.: ATS-S4
Innhold: 200 ml
EAN: 8051122770311
Merke: Antos
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Duftnoter: Rosmarin
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Zinc Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Propandiol, Glycerin, Panax Ginseng Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Limonene, Linalool

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Italia, emmeduecosmetics@pec.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Antos Shampoo for tørt hår

23 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
21 (51%)
4 stjerner
9 (21%)
3 stjerner
8 (19%)
2 stjerner
2 (4%)
1 stjerne
1 (2%)

41 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 23 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder