Antos Shampoo for normalt hår, 200 ml

Mild og naturlig for rent, sunt hår!

kr 59 kr 66 -11%

(kr 295 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 54 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Respekterer pH-verdien
  • For hyppig bruk
  • Virker oppfriskende

Kjøpes ofte sammen med Antos Intensiv hårpleie, 100 ml

Antos Shampoo for normalt hår, 200 ml kr 59 (kr 295 / l)
Antos Intensiv hårpleie, 100 ml kr 90 (kr 900 / l)
Totalpris: kr 149
Beskrivelse

Denne sjampoen sørger for renhet og friskhet takket være de inneholdte ekstraktene av rosmarin og propolis. Den milde formelen inneholder kun plantebaserte tensider og er ypperlig for hyppig bruk.

Bruk:

  • Masser en tilstrekkelig mengde sjampo i fuktig hår, skum opp og skyll grundig.

Aktive ingredienser:

  • Propolis-ekstrakt og rosmarin
  • eterisk rosmarinolje
Varenr.: ATS-S3
Innhold: 200 ml
EAN: 8051122770304
Merke: Antos
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Normalt hår
Duftnoter: Rosmarin
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Zinc Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Propandiol, Glycerin, Propolis Extract, Rosmarinus Officinalis Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Limonene, Linalool

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Italia, emmeduecosmetics@pec.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Antos Shampoo for normalt hår

10 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
13 (50%)
4 stjerner
5 (19%)
3 stjerner
5 (19%)
2 stjerner
3 (11%)
1 stjerne
0 (0%)

26 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 10 anmeldelser på et andre språk.