Antos Pleiemaske med leire, 100 ml

For en ren og strålende hud!

kr 89 kr 99 -10%

(kr 890 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for uren hud
  • Virker balanserende
  • Med tea tree olje

Kjøpes ofte sammen med Antos Astringerende toner, 125 ml

Antos Pleiemaske med leire, 100 ml kr 89 (kr 890 / l)
Antos Astringerende toner, 125 ml kr 58 (kr 464 / l)
Totalpris: kr 147
Beskrivelse

Denne masken er ideell for fet eller uren hud. Den garanterer en dyp rengjøring av huden, virker klargjørende, balanserende og sammentrekkende. Produktet inneholder trollhassel-vann, som virker kjølende og beroligende, samtidig som det hjelper med å redusere porene.

Bruk:

  • Påfør på renset hud, la virke i 15 minutter, og skyll deretter av.
  • Rens deretter huden med en toner eller rensemelk.
Varenr.: ATS-C10
Innhold: 100 ml
EAN: 8051122770540
Merke: Antos
Konsistens – masker: Kremer
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Ansiktsmasker
Hudtype: Fet hud, Uren hud
Emballasjetype: Krukke
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water[2], Solum Follonum[2], Calcium Carbonate[2], Glycerin, Propolis Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Extract[1], Caprylic/Capric Triglyceride[2], Sodium Levulinate, Xanthan Gum[2], Tocopherol (Vitamin E)[2], Citrus Limon Oil[2], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[2], Limonene, Linalool, Citral

  1. fra økologisk dyrking
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Italia, emmeduecosmetics@pec.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Antos Pleiemaske med leire

59 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
69 (74%)
4 stjerner
12 (12%)
3 stjerner
8 (8%)
2 stjerner
4 (4%)
1 stjerne
0 (0%)

93 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 59 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder