Antos Bimbi skumbad, 200 ml

Skånsom og naturlig rengjøring for ditt barn!

kr 64 kr 72 -11%

(kr 320 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Mykgjørende og beroligende
  • Virker oppfriskende
  • Med lind og kamille
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Antos Bimbi Shampoo, 200 ml

Antos Bimbi skumbad, 200 ml kr 64 (kr 320 / l)
Antos Bimbi Shampoo, 200 ml kr 64 (kr 320 / l)
Totalpris: kr 128
Beskrivelse

Dette produktet er ideelt for å bade din baby og samtidig skånsomt rengjøre med rene, plantebaserte tensider.

Bruk:

  • Under badet, tilsett en liten mengde av skumbadet direkte i vannet eller påfør på barnets hud.
  • Masser forsiktig og skyll deretter av.
Varenr.: ATS-E4
Innhold: 200 ml
EAN: 8051122770427
Merke: Antos
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Badeprodukter
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Vegan
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Zinc Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Propandiol, Glycerin, Mel (Honey), Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Tilia Platyphyllos Flower Water[1], Malva Sylvestris (Malva) Flower Extract, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Parfum, Lactic Acid, Hexyl Cinnamal

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Italia, emmeduecosmetics@pec.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Antos Bimbi skumbad

9 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
16 (88%)
4 stjerner
1 (5%)
3 stjerner
1 (5%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

18 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 9 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder