Antos Antiflasselotion, 150 ml

Naturlig balanserende!

kr 80 kr 89 -10%

(kr 533 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Klare egenskaper
  • Rik på planteekstrakter

Kjøpes ofte sammen med Antos Anti-flass sjampo, 200 ml

Antos Antiflasselotion, 150 ml kr 80 (kr 533 / l)
Antos Anti-flass sjampo, 200 ml kr 59 (kr 295 / l)
Totalpris: kr 139
Beskrivelse

Denne pleien fjerner flass og forebygger ny dannelse takket være sin ekstraktrike, klare formel.

Bruk:

  • Påfør en tilstrekkelig mengde av lotionen i fuktig eller tørr hodebunn, fordel jevnt og masser inn.
  • La virke i 15 minutter.
  • Skyll deretter ut med en sjampo.
Varenr.: ATS-S10
Innhold: 150 ml
EAN: 8051122770373
Merke: Antos
Produkttyper: Hårstyling
Hårtype: Flassende hår
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Arctium Lappa Extract[1], Panax Ginseng Extract[1], Propolis Extract[1], Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract[1], Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Caprylate, Citricacid, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Surfactin, Sodium Levulinate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Cupressus Sempervirens (Cypress) Oil, Lavandula Officinalis (Lavender) Oil, Thymus Serpyllum Oil, Limonene, Citronellal, Linalool, Geraniol

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Italia, emmeduecosmetics@pec.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Antos Antiflasselotion

27 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
24 (54%)
4 stjerner
10 (22%)
3 stjerner
3 (6%)
2 stjerner
4 (9%)
1 stjerne
3 (6%)

44 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 27 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder