Antipodes Peach Freesia Smooth & Hydrate Shampoo, 340 ml

Skånsom hårrens med utvalgte nyzealandske ekstrakter

kr 334

(kr 982 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 340 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før fredag, 09. oktober hvis du bestiller før tysdag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 300 / stk.-10%
  • fra 3 bare kr 283 / stk.-15%
  • fra 6 bare kr 273 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krusete, tørt hår
  • Fuktighetsgivende
  • Silkemykhet & grebarhet

Kjøpes ofte sammen med Khadi® ChakraCurl Ayurvedic Curl Conditioner, 200 ml

Antipodes Peach Freesia Smooth & Hydrate Shampoo, 340 ml kr 334 (kr 982 / l)
Khadi® ChakraCurl Ayurvedic Curl Conditioner, 200 ml kr 177 (kr 885 / l)
Totalpris: kr 511
Beskrivelse

Som en profesjonell naturshampoo renser Peach Freesia Smooth & Hydrate Shampoo krusete, tørt hår spesielt skånsomt og tilfører samtidig fuktighet. Den milde formelen med oleosomer fra saflor, kombinert med plantebasert hyaluronsyre og den nyzealandske Mamaku-trebregnen, bidrar til å gjenopprette fuktighetsbalansen - for silkeaktig, lett grebart hår.

Varenr.: ANTIP-ANT645
Innhold: 340 ml
EAN: 9421908105566
Merke: Antipodes
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Tørt hår
Duftnoter: Blomsteraktig, Fruktig
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Glass
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Glycerin, Hydresia™ - Carthamus Tinctorius (Safflower) Oleosomes Aqua (Water) Gluconolactone Sodium Benzoate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Cyathea Medullaris Leaf Extract, Mel (New Zealand Mᾱnuka Honey), Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Hydrolyzed Jojoba Esters, Betaine, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride[1], Sodium Chloride, Calcium Gluconate, Sodium Sulfate, Sodium Phytate, Sodium Citrate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum[1], Linalool[2], Linalyl Acetate[2]

  1. av naturlig opprinnelse
  2. bestanddel av eteriske oljer
Juridisk informasjon
Produsent: Antipodes Wellness Llimited, PO Box 888, 6140, Wellington, New Zealand, hello@antipodesnature.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Antipodes Peach Freesia Smooth & Hydrate Shampoo

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder