ANARKHIA HAIR SHOCK Fuktgivende «Champi»-Gel, 200 ml

Rensing og massasje i ett produkt

kr 155

(kr 775 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 147 / stk.-5%
  • fra 3 bare kr 139 / stk.-10%
  • fra 6 bare kr 127 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Passer alle hårtyper
  • Harmoniserende egenskaper
  • Gir volum og smidighet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med ANARKHIA HAIR SHOCK Aktiverende "Champi" Gel, 200 ml

ANARKHIA HAIR SHOCK Fuktgivende «Champi»-Gel, 200 ml kr 155 (kr 775 / l)
ANARKHIA HAIR SHOCK Aktiverende "Champi" Gel, 200 ml kr 155 (kr 775 / l)
Totalpris: kr 310
Beskrivelse

Dette produktet er mye mer enn bare en sjampo – det er et «Champi»-gel som renser håret samtidig som det gir en behagelig massasje. Utvalgte ayurvediske ingredienser som grønn leire, Sidr, Methi, Kapoor, kaktusfiken og timian kombineres med panthenol til en nydelig formulering. Dette balanserer hodebunnens pH-verdi, tilfører håret fuktighet og gir det nytt volum. I tillegg har produktet beskyttende egenskaper og er rikt på vitaminer.

Bruk:

  • For en korrekt «Champi»-massasje, rist produktet godt og ta ut en tilstrekkelig mengde av gelen.
  • Fordel det i håndflatene og legg dem på det våte håret.
  • Skap et tett, lett skum med massasjebevegelser; skummet kan forsvinne under behandlingen.
  • Skyll deretter grundig med vann.
  • For å forbedre skummengden og for å gjøre produktet mildere, kan det fortynnes med vann.

Duft: Patchouli

Dette produktet tilsvarer elementet luft, himmelretningen øst og årstiden vår.

Varenr.: WW-SHVO10
Innhold: 200 ml
EAN: 806891266088
Merke: ANARKHIA
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Alkoholfri, Ayurvedisk, Unisex, Vegan
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Magnesium Lauryl Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycerin, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Sodium Chloride, Solum Fullonum, Panthenol, Opuntia Ficus Indica Extract, Hedychium Spicatum Extract, Trigonella Foenum Graecum Seed Extract, Zizyphus Jujuba Extract, Phenoxyethanol, Parfum, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Zinc Coco-Sulfate, Ethylhexylglycerin, Dehydroacetic Acid, Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate

  1. fra økologisk dyrking
ARIA
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bio Distribuzione snc, Contrada Vagone 338/B, 70043, Monopoli (Bari), Italia, www.anarkhiabio.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for ANARKHIA HAIR SHOCK Fuktgivende «Champi»-Gel

6 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (50%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
2 (33%)
2 stjerner
1 (16%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 6 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder