alviana Naturkosmetik Micelleshampo, 200 ml

Sørger for et fantastisk resultat

kr 31 kr 35 -11%

(kr 155 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 28 / stk.-20%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Renser mildt og skånsomt
  • Med effektiv micelle-teknologi

Kjøpes ofte sammen med alviana Naturkosmetik Naturlig Volumsjampo, 200 ml

alviana Naturkosmetik Micelleshampo, 200 ml kr 31 (kr 155 / l)
alviana Naturkosmetik Naturlig Volumsjampo, 200 ml kr 31 (kr 155 / l)
Totalpris: kr 62
Beskrivelse

Den milde micelleshampoen er ideell for sensitiv hodebunn. Takket være innovativ micelle-teknologi rengjøres håret grundig, men skånsomt, uten å forårsake irritasjoner. Passer for alle hårtyper.

Varenr.: BON-217409
Innhold: 200 ml
EAN: 4260167185767
Merke: alviana Naturkosmetik
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Følsom hodebunn, For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-4-Caprate, Sodium Benzoate, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Maris Sal, Phytic Acid, Inulin, Sodium Citrate

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bonano GmbH, Carl-Benz-Straße 9, 64653, Lorsch, Tyskland, www.alviana.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for alviana Naturkosmetik Micelleshampo

30 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
25 (49%)
4 stjerner
12 (23%)
3 stjerner
8 (15%)
2 stjerner
6 (11%)
1 stjerne
0 (0%)

51 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 30 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder