alviana Naturkosmetik Intensiv hudkrem, 75 ml

Rik pleie for langvarig fuktighet

kr 49 kr 55 -11%

(kr 653 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For veldig tørr og ru hud
  • Intensivt nærende og fuktighetsgivende
  • For ansikt og kropp

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Family Dusjgelé Økologisk Kokos & Vanilje, 950 ml

alviana Naturkosmetik Intensiv hudkrem, 75 ml kr 49 (kr 653 / l)
Santé – naturally. Family Dusjgelé Økologisk Kokos & Vanilje, 950 ml kr 135 (kr 142 / l)
Totalpris: kr 184
Beskrivelse

Takket være den rike og raskt absorberende formelen med utvalgte økologiske oljer og kamille, gir denne intensive kremen optimal pleie for veldig tørr og ru hud. Den gir næring til ansikt og kropp og tilbyr langvarig fuktighet. Samtidig fryder den sitrusaktige duften sansene.

Bruk:Påfør på veldig tørre områder av ansikt og kropp og la det absorbere.

Bruk:

Varenr.: BON-245663
Innhold: 75 ml
EAN: 4260167189703
Merke: alviana Naturkosmetik
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: Tørr hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil[1], Alcohol Denat, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cetearylalcohol, Isoamyl Laurate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Glyceryl Stearat Citrat, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Sodium Lactate, Myristyl Myristate, Xanthan Gum, Theobroma Cacao Seed Butter[1], Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed[1], Sodium Anisate, Sodium Hydroxyde, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Lactic Acid, Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Parfum[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Limonene[2], Lavandula Oil/Extract[2], Linalool[2], Camphor[2], Citral[2], Pinene[2], Eucalyptus Globulus Oil[2], Linalyl Acetate[2], Pogostemon Cablin Oil[2], Geraniol[2], Terpineol[2], Citronellol[2], Beta-Caryophyllene[2], Geranyl Acetate[2]

  1. råvarer fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bonano GmbH, Carl-Benz-Straße 9, 64653, Lorsch, Tyskland, www.alviana.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for alviana Naturkosmetik Intensiv hudkrem

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder