alviana Naturkosmetik Happiness dusjgel Bio-Ylang Ylang, 250 ml

Gjenoppliver kroppen og sansene

kr 29 kr 33 -12%

(kr 116 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normale hudtyper
  • Mildefulle rensetensider
  • Med blomsterlig-tropisk duft

Kjøpes ofte sammen med alviana Naturkosmetik Feel Fresh Dusjgelé økologisk lime & økologisk mynte, 250 ml

alviana Naturkosmetik Happiness dusjgel Bio-Ylang Ylang, 250 ml kr 29 (kr 116 / l)
alviana Naturkosmetik Feel Fresh Dusjgelé økologisk lime & økologisk mynte, 250 ml kr 29 (kr 116 / l)
Totalpris: kr 58
Beskrivelse

Den uimotståelig blomstrende og eksotiske duften av denne dusjgelen skjemmer bort alle sanser, mens milde vaskestoffer sikrer en skånsom og grundig rengjøring av huden. Formelen med Bio-Ylang Ylang gir deg straks en revitalisert følelse. Den perfekte starten på dagen!

Varenr.: BON-244025
Innhold: 250 ml
EAN: 4260167189550
Merke: alviana Naturkosmetik
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Normal hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Eksotisk
Sertifikater: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin[2], Cananga Odorata Flower Water[2], Sodium Chloride, Citric Acid, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Inulin, Sodium Citrate, Parfum[1]

  1. naturlige eteriske oljer
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bonano GmbH, Carl-Benz-Straße 9, 64653, Lorsch, Tyskland, www.alviana.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for alviana Naturkosmetik Happiness dusjgel Bio-Ylang Ylang

8 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (57%)
4 stjerner
5 (35%)
3 stjerner
1 (7%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

14 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 8 anmeldelser på et andre språk.