alviana Naturkosmetik Babypleiekrem ansikt & kropp, 75 ml

Beskytter den sarte huden til de minste

kr 37 kr 42 -12%

(kr 493 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv babyhud
  • Pleiende fra topp til tå
  • Uten duftstoffer

Kjøpes ofte sammen med alviana Naturkosmetik Baby Vaskelotion & Sjampo, 200 ml

alviana Naturkosmetik Babypleiekrem ansikt & kropp, 75 ml kr 37 (kr 493 / l)
alviana Naturkosmetik Baby Vaskelotion & Sjampo, 200 ml kr 37 (kr 185 / l)
Totalpris: kr 74
Beskrivelse

Den tilbakefettende formuleringen av pleiekremen ble spesielt utviklet for den sensitive babyhuden. Kombinasjonen av økologisk kamille og økologisk ringblomst er spesielt godt egnet for sensitive og tørre områder. Det naturlige produktet kan enkelt masseres inn og gir intensiv fuktighet.

Bruk: For daglig pleie, fordel en liten mengde forsiktig på kropp og ansikt.

Varenr.: BON-210345
Innhold: 75 ml
EAN: 4260167184609
Merke: alviana Naturkosmetik
Produkttyper: Kroppspleie, Baby- og barnepleie
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
Emballasjetype: Tube
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Alcohol[1], Glycerin Soja Oil[1], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Coco Caprylate/Caprate, Cetearylalcohol, Betaine, Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Levulinic Acid, Sodium Anisate, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bonano GmbH, Carl-Benz-Straße 9, 64653, Lorsch, Tyskland, www.alviana.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for alviana Naturkosmetik Babypleiekrem ansikt & kropp

1 anmeldelser på andre språk

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (50%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder