Alva FOR HIM - Dusjgelé, 175 ml

Spesielt utviklet for maskulin hud - fra topp til tå.

kr 118 kr 132 -11%

(kr 674 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 175 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For hud og hår
  • Forfriskende dusjopplevelse
  • Beskytter mot fuktighetstap
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Alva FOR HIM - Reactivate Koffein-Shampoo, 200 ml

Alva FOR HIM - Dusjgelé, 175 ml kr 118 (kr 674 / l)
Alva FOR HIM - Reactivate Koffein-Shampoo, 200 ml kr 159 (kr 795 / l)
Totalpris: kr 277
Beskrivelse

Den forfriskende dusjgeléen er svært drøy og inneholder milde tensider av vegetabilsk opprinnelse. Den pleier huden allerede under rensingen: den er fuktighetsgivende takket være allantoin og hveteproteiner, og beskytter kropp og hodebunn mot tørrhet. Den har også styrkende og vitaliserende egenskaper.

Varenr.: ALV-3100
Innhold: 175 ml
EAN: 4013640031002
Merke: Alva
Alvas produktlinjer: alva FOR HIM
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Herrepleie, 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: Krevende hud
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Frisk
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine[1], Lauryl Polyglucose[1], Coco Glucoside[1], Sodium Lauryl Glucose Carboxylate[1], Lauryl Glucoside[1], Glyceryl Oleate[1], Glycerin[1], Triticum Aestivum Seed Extract[1], Allantoin, Menthol[1], Parfum, Sorbic Acid, Sodium Phytate[1], Sodium Hydroxyde

  1. av naturlig opprinnelse
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: alva naturkosmetik GmbH & Co. KG, In der Wolfskaute 26a, 61130, Nidderau, Tyskland, info@alva.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Alva FOR HIM - Dusjgelé

13 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
25 (53%)
4 stjerner
14 (29%)
3 stjerner
6 (12%)
2 stjerner
2 (4%)
1 stjerne
0 (0%)

47 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 13 anmeldelser på et andre språk.