Alteya Organics Økologisk Bulgarsk Rosevann Rosa Damascena, 120 ml

Frisk pleiespray med forfriskende egenskaper

kr 92 kr 103 -11%

(kr 767 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 120 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
  • Pleier ansikt, hår og kropp
  • Gir en frisk og sunn glød

Kjøpes ofte sammen med Alteya Organics Økologisk bulgarsk Centifolia rosevann, 120 ml

Alteya Organics Økologisk Bulgarsk Rosevann Rosa Damascena, 120 ml kr 92 (kr 767 / l)
Alteya Organics Økologisk bulgarsk Centifolia rosevann, 120 ml kr 92 (kr 767 / l)
Totalpris: kr 184
Beskrivelse

Det lette rosehydrolatet utvinnes skånsomt gjennom en spesielt utviklet dampdestillasjon og byr på mange positive pleieegenskaper. Det toner og forbedrer hudens utseende, og vekker din naturlige skjønnhet. Den herlige duften løfter humøret og sprer blomsterduft. Særlig moden hud kan dra nytte av de godt bevarte planteingrediensene som tilfører din pleierutine en forfriskende effekt. Rosevannet gir fuktighet og, ved å spraye det i håret, reduserer det krus.

Bruk:

  • Ansikt: Påfør forsiktig ansikt og hals med en bomullspad eller spray på etter rens mens øynene er lukket.
  • Kropp: Spray over kroppen for en forfriskende opplevelse.
  • Hår: Massér hydrolatet inn i hårrøttene på nyvasket, håndkletørt hår, eller bruk sprayen som en hårpleie.
Varenr.: XBO-SCT-010090008
Innhold: 120 ml
EAN: 3800219794120
Merke: Alteya Organics
Planteslag: Rose
Produkttyper: Blomsterhydrolater
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Glutenfri, Vegan, Fri for BPA
Duftnoter: Rose
Sertifikater: USDA Organic, EU-økologimerke
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Rosa Damascena Flower Extract[1], Citronellal[2], Farnesol[2], Geraniol[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Alteya Organics LLC., 1 Rose Field Street, Yagoda, 6167, Stara Zagora, Bulgaria, salesbg@alteya.com, www.alteyaorganics.eu

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Alteya Organics Økologisk Bulgarsk Rosevann Rosa Damascena

6 anmeldelser på andre språk

4,9 av 5 stjerner
5 stjerner
11 (84%)
4 stjerner
2 (15%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

13 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 6 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder