Alteya Organics Økologisk Bulgarsk Kamille Roman, 120 ml

Forfriskende Pleiespray

kr 90 kr 100 -10%

(kr 750 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 120 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir fuktighet
  • Støtter regenerering

Kjøpes ofte sammen med Alteya Organics Økologisk Bulgarsk Rosevann Rosa Damascena, 120 ml

Alteya Organics Økologisk Bulgarsk Kamille Roman, 120 ml kr 90 (kr 750 / l)
Alteya Organics Økologisk Bulgarsk Rosevann Rosa Damascena, 120 ml kr 92 (kr 767 / l)
Totalpris: kr 182
Beskrivelse

Kamillehydrolatet er utvunnet gjennom skånsom dampdestillasjon som bevarer plantens stoffer og den unike aromaen. Den verdifulle essensen er spesielt egnet for tørr og sensitiv hud, og støtter optimal regenerering. Den fine spraytåken gir en umiddelbar forfriskende effekt ved kontakt med huden.

Bruksanvisning:

  • Ansikt: Påfør forsiktig på ansikt og hals med en bomullspad, eller spray på etter rens med lukkede øyne.
  • Hår: Spray hydrolatet i nyvasket, håndkletørket hår og ikke skyll ut.
Varenr.: XBO-SCT-010030003
Innhold: 120 ml
EAN: 3800219794182
Merke: Alteya Organics
Planteslag: Kamille
Produkttyper: Blomsterhydrolater
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Glutenfri, Vegan, Fri for BPA
Duftnoter: Blomsteraktig
Sertifikater: USDA Organic, EU-økologimerke
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract[1], Limonene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Alteya Organics LLC., 1 Rose Field Street, Yagoda, 6167, Stara Zagora, Bulgaria, salesbg@alteya.com, www.alteyaorganics.eu

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Alteya Organics Økologisk Bulgarsk Kamille Roman

2 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (80%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (20%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.