Alteya Organics Massasje- og kroppsolje med bulgarsk rose, 250 ml

Nærende kombinasjon for en behagelig følelse

kr 240 kr 267 -10%

(kr 960 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir smidighet og elastisitet
  • Med ekstrakt av Damaskusrose

Kjøpes ofte sammen med Alteya Organics Økologisk bulgarsk Centifolia rosevann, 120 ml

Alteya Organics Massasje- og kroppsolje med bulgarsk rose, 250 ml kr 240 (kr 960 / l)
Alteya Organics Økologisk bulgarsk Centifolia rosevann, 120 ml kr 92 (kr 767 / l)
Totalpris: kr 332
Beskrivelse

Denne intensivt nærende blandingen fra Alteya Organics gir huden verdifull fuktighet og tilfører den rike planteingredienser fra ringblomst, macadamia og jojoba. Spesielt etter rensing gir denne oljen i kombinasjon med fuktig hud en fløyelsmyk følelse og gir elastisitet samt spenst. Den herlige duften av Damaskusrose henfører sansene, mens nyanser av sandeltre vekker nytelse og glede.

Anvendelse: Fordel en liten mengde olje mellom håndflatene for å varme den opp, og masser den deretter forsiktig inn i huden med sirkelbevegelser.

Varenr.: XBO-SCT-010130002
Innhold: 250 ml
EAN: 3800219791983
Merke: Alteya Organics
Produkttyper: Massasjeoljer
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Glutenfri, Vegan, Fri for BPA
Duftnoter: Rose
Sertifikater: USDA Organic
Duftvirkning: forførende
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Macadamia Integrifolia Seed Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Pelargonium Roseum (Geranium) Flower Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Cymbopogon Martinii Oil[1], Citrus Limon Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Rosa Damascena Flower Oil[1], Pogostemon Cablin Oil[1], Santalum Spicatum (Sandalwood) Oil[1], Cistus Ladaniferus Oil[1], Limonene[2], Citronellal[2], Geraniol[2], Linalool[2], Eugenol[2], Citral[2], Amylcinnamyl Alcohol[2], Farnesol[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Alteya Organics LLC., 1 Rose Field Street, Yagoda, 6167, Stara Zagora, Bulgaria, salesbg@alteya.com, www.alteyaorganics.eu

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Alteya Organics Massasje- og kroppsolje med bulgarsk rose

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder