allegro natura Chestnut & Orange Shampoo, 250 ml

Reparerer og beskytter hårstrukturen!

kr 128 kr 143 -10%

(kr 512 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 117 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Ideell for hyppig bruk
  • Virker fuktighetsgivende
  • Vegan
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Officina Naturae Ultra Gentle Conditioner, 250 ml

allegro natura Chestnut & Orange Shampoo, 250 ml kr 128 (kr 512 / l)
Officina Naturae Ultra Gentle Conditioner, 250 ml kr 115 (kr 460 / l)
Totalpris: kr 243
Beskrivelse

Dette sjampoet med kastanje og søt appelsin er perfekt for hyppig bruk på alle hårtyper. Den inneholder kun veganske ingredienser, som ekstra fuktighetsgivende kastanjeekstrakter og økologisk essensiell appelsinolje. Dette etterlater en behagelig frisk følelse og en glad-fruktig duft.

Bruk:

  • Skum opp en liten mengde av produktet i vått hår og skyll ut.
  • vegan
  • cruelty-free
  • uten SLES, SLS, parabener, PEG eller EDTA
  • fri for silikoner, parfymer og kunstige fargestoffer
Varenr.: XBO-ALLN--AN137
Innhold: 250 ml
EAN: 8033576684130
Merke: allegro natura
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Tocopherylacetat, Hydrolyzed Chestnut Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Phytate, Lactic Acid, Citric Acid, Limonene, Citral

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ALLEGRO NATURA SRL, Via G. Donizetti n.2, 20122, Milano, Italia, commerciale@allegronatura.it, allegronatura.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for allegro natura Chestnut & Orange Shampoo

7 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (66%)
4 stjerner
1 (11%)
3 stjerner
1 (11%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (11%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 7 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder