allegro natura Bodyrens, 250 ml

Renser skånsomt kropp og hår til de aller minste

kr 108 kr 121 -11%

(kr 432 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

1 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Rik sammensetning
  • Særlig hudvennlig
  • Med økologisk havre og ringblomst

Kjøpes ofte sammen med estelle & thild BioCare Baby Shampoo, 150 ml

allegro natura Bodyrens, 250 ml kr 108 (kr 432 / l)
estelle & thild BioCare Baby Shampoo, 150 ml kr 115 (kr 767 / l)
Totalpris: kr 223
Beskrivelse

Dette milde vaskemidlet renser huden til nyfødte og babyer svært skånsomt, og etterlater den myk og silkeaktig. Den rike sammensetningen basert på økologiske ekstrakter av ringblomst, havre og sheasmør pleier huden og er mild mot øynene.

Bruk: Påføres på kropp og hår, skummes opp og skylles forsiktig med varmt vann.

Varenr.: XBO-ALLN-AN232
Innhold: 250 ml
EAN: 8033576689241
Merke: allegro natura
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Emballasjetype: Flaske
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Parfum[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[2], Sodium Cocoyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Chloride

  1. duftstoffer i samsvar med AIAB
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ALLEGRO NATURA SRL, Via G. Donizetti n.2, 20122, Milano, Italia, commerciale@allegronatura.it, allegronatura.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for allegro natura Bodyrens

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.