Alkemilla Eco Bio Cosmetic Provence-Lavendel Marseille-såpe, 500 ml

Ekstra skånsom rens for hender, ansikt og kropp!

kr 99 kr 110 -10%

(kr 198 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 90 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Fuktighetsgivende og mykgjørende
  • Med delikat blomsteraroma
  • Vegansk og testet for nikkel

Kjøpes ofte sammen med alviana Naturkosmetik Tannkrem Økologiske Urter, 75 ml

Alkemilla Eco Bio Cosmetic Provence-Lavendel Marseille-såpe, 500 ml kr 99 (kr 198 / l)
alviana Naturkosmetik Tannkrem Økologiske Urter, 75 ml kr 27 (kr 360 / l)
Totalpris: kr 126
Beskrivelse

Denne fantastiske flytende Marseille-såpen er beriket med ekstrakter fra lavendel, kattost, gullris samt vitamin E. Den er ideell for rengjøring av ansikt, hender og kropp. Den flytende såpen er spesielt mild og etterlater huden myk og hydrert.

Bruk:

  • Påfør en liten mengde produkt på våte hender.
  • Skum produktet forsiktig opp og vask deg med det.
  • Skyll av etter rens.

Merk:

  • Produktet kan fryse ved lav temperatur.
  • Kan variere i farge eller tekstur - dette påvirker ikke kvaliteten på produktet. Endringer er kun et tegn på naturlighet.
  • Kun for utvendig bruk.
  • Ved kontakt med øynene, skyll grundig.
  • Oppbevares utilgjengelig for barn.

Egenskaper:

  • dermatologisk testet
  • med 100% naturlige ekstrakter fra økologisk landbruk
  • testet for nikkel
  • Vegansk
  • cruelty-free
Varenr.: ALK-0168
Innhold: 500 ml
EAN: 8051414384431
Merke: Alkemilla Eco Bio Cosmetic
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Lavendel
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Potassium Oleate, Potassium Cocoate, Potassium Chloride, Solidago Virgaurea Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Lavandula Angustifolia Flower Extract[1], Tocopherylacetat, Glycerin, Parfum, Citricacid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Alkemilla Eco Bio Cosmetic SRL, Via Santa Caterina 1/O, 74016 , Massafra (TA), Italia, info@alkemillacosmetici.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Alkemilla Eco Bio Cosmetic Provence-Lavendel Marseille-såpe

19 anmeldelser på andre språk

3,4 av 5 stjerner
5 stjerner
11 (40%)
4 stjerner
4 (14%)
3 stjerner
3 (11%)
2 stjerner
3 (11%)
1 stjerne
6 (22%)

27 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 19 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder