Alkemilla Eco Bio Cosmetic Orange & Sitron Balsam, 250 ml

Nærende pleie for bedre kambarhet!

kr 155

(kr 620 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt, fint og behandlet hår
  • Gir glans og styrke
  • Tynget ikke ned

Kjøpes ofte sammen med Alkemilla Eco Bio Cosmetic Zitronat & Fennikel Balsam, 250 ml

Alkemilla Eco Bio Cosmetic Orange & Sitron Balsam, 250 ml kr 155 (kr 620 / l)
Alkemilla Eco Bio Cosmetic Zitronat & Fennikel Balsam, 250 ml kr 155 (kr 620 / l)
Totalpris: kr 310
Beskrivelse

Orange & Sitron Balsam fra Alkemilla omslutter håret med en behagelig sitrusduft og gjør det lett å gre gjennom. Formuleringen virker restrukturerende og nærer håret uten å tynge det ned. Den kremete teksturen pleier tørt, fint eller behandlet hår, gir det glans og volum, og tilfører optimal fuktighet.

Bruk:

  • Påfør på fuktig hår etter sjamponering. Fordel jevnt, gre gjennom og la virke i 3 minutter.
  • Skyll grundig.

Merk: Unngå direkte kontakt med øynene. Skyll grundig med rent vann hvis det skjer.

PAO: 6 måneder

Varenr.: ALK-009-N
Innhold: 250 ml
EAN: 8051414380099
Merke: Alkemilla Eco Bio Cosmetic
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Farget hår, Fint hår, Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Citrus Limon (Lemon) Peel Extract[1], Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Arginine Ferulate, Serin, Threonine, Lactic Acid, Sorbit, Benzyl Alcohol, Limonene, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Glycerin, Xanthan Gum

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Alkemilla Eco Bio Cosmetic SRL, Via Santa Caterina 1/O, 74016 , Massafra (TA), Italia, info@alkemillacosmetici.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Alkemilla Eco Bio Cosmetic Orange & Sitron Balsam

60 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
58 (59%)
4 stjerner
20 (20%)
3 stjerner
15 (15%)
2 stjerner
3 (3%)
1 stjerne
1 (1%)

97 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 60 anmeldelser på et andre språk.