Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR RICCI+ Hårmaske, 250 ml

Kremet og rik intensivpleie for ditt hår

kr 169 kr 188 -10%

(kr 676 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krøllete og frizzy hår
  • Temmer frizz
  • Løsner floker og fukter

Kjøpes ofte sammen med Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR RICCI+ Sjampo, 250 ml

Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR RICCI+ Hårmaske, 250 ml kr 169 (kr 676 / l)
Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR RICCI+ Sjampo, 250 ml kr 159 (kr 636 / l)
Totalpris: kr 328
Beskrivelse

Den kremete og rike teksturen til hårmasken gir omsorg til krøllete og frizzy hår, samtidig som den temmer frizz. Takket være utvalgte oljer fra avokado og jojoba blir håret ditt intensivt pleiet og får en myk, formbar finish.

Bruksanvisning: Påfør produktet på nyvasket hår, la det virke i 5-10 minutter og skyll deretter grundig.

Merk:

  • Kun for utvortes bruk.
  • Ved kontakt med øynene, skyll grundig med vann.
  • Oppbevares utilgjengelig for barn.
  • Oppbevares beskyttet mot varme og sollys.

PAO: 6 måneder

Varenr.: ALK-0496
Innhold: 250 ml
EAN: 8051414386435
Merke: Alkemilla Eco Bio Cosmetic
ALKEMILLA: ALKHAIR, RICCI+
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Stearyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Myristyl Myristate, Lactic Acid, Dodecane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glycine Soja[1], Avena Sativa (Oat) Bran Extract[1], Panicum Miliaceum Seed Extract[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Panthenol, Glycerin, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellal

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Alkemilla Eco Bio Cosmetic SRL, Via Santa Caterina 1/O, 74016 , Massafra (TA), Italia, info@alkemillacosmetici.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR RICCI+ Hårmaske

4 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
7 (77%)
4 stjerner
1 (11%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (11%)
1 stjerne
0 (0%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder