Afrolocke Sjampo, 250 ml

Naturlig og skånsom rengjøring for naturlige bølger

kr 149 kr 166 -10%

(kr 596 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 136 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For bølget til sterkt krøllete hår
  • For et livligere utseende
  • Styrker hårfibrene

Kjøpes ofte sammen med Afrolocke Balsam, 250 ml

Afrolocke Sjampo, 250 ml kr 149 (kr 596 / l)
Afrolocke Balsam, 250 ml kr 149 (kr 596 / l)
Totalpris: kr 298
Beskrivelse

Den næringsrike sjampoen fra Afrolocke styrker ikke bare sprø hårfibre, men gir også krøllene dine en vital glans. Enten du har naturlige bølger eller afro-hår, vil den unike formelen med sheasmør, arganolje, brokkolifrøolje og kokosolje definere krøllene dine. Oljene gir i tillegg fuktighet og forbedrer grebarheten til krusete hår.

Bruk:

  • Massér sjampoen inn i vått hår, la den virke og skyll ut.
  • For en langvarig pleie, ikke glem Afrolocke Balsam og Leave-In!
Varenr.: AFRO-8124030
Innhold: 250 ml
EAN: 705632025345
Merke: Afrolocke
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår, Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Alkoholfri, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Decyl Glucoside, Betaine, Lauryl Glucoside, Inulin, Glycerin, Citricacid, Pca Glyceryl Oleate, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cocos Nucifera (Coconut) Seed Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Hydrolized Wheat Protein, Sclerotium Gum, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxyde, Sodium Sulfate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Parfum

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Afrolocke UG, Eichenweg 7/2, 71638, Ludwigsburg, Tyskland, post@afrolocke.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Afrolocke Sjampo

14 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
10 (47%)
4 stjerner
6 (28%)
3 stjerner
3 (14%)
2 stjerner
1 (4%)
1 stjerne
1 (4%)

21 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 14 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder