100% Pure Sea Therapy Bath, Lavender (425 g)

Forfriskende havsaltbad!

kr 275 kr 306 -10%

(kr 647 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft: Lavender

Eterisk lavendelolje løsner spenninger og gir dyp avslapning.

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Inneholder krystallisert tang
  • Rik på mineraler
  • Glutenfri Glutenfri
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med 100% Pure Sea Therapy Bath, Eucalyptus (425 g)

100% Pure Sea Therapy Bath, Lavender (425 g) kr 275 (kr 647 / kg)
100% Pure Sea Therapy Bath, Eucalyptus (425 g) kr 275 (kr 647 / kg)
Totalpris: kr 550
Beskrivelse

Med disse badesaltene er det bare å lene seg tilbake og nyte! De kommer i to forskjellige duftvarianter, men felles for dem begge er basen av havsalt og krystallisert bretonsk tang. Dette tangplasmaet krystalliserer på havoverflaten i solen og inneholder over 60 mineraler, vitaminer og aminosyrer, som gir alle havets regenererende elementer. Disse næringsstoffene gir forfriskning og dyptvirkende rengjøring av huden, samtidig som de skjemmer deg bort.

Bruk:

  • Tilsett en håndfull badesalt i det rennende badevannet, dykk ned og slapp av.
  • Nyt Sea Therapy Bath i 15-20 minutter ved 35-38°C.
Varenr.: 100PCP-1BLST
Innhold: 425 g
EAN: 843585105995
Merke: 100% Pure
Produkttyper: Badeprodukter
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Glutenfri, Vegan
Bestanddeler (INCI)

Maris Sal (Krystallisert tare), Sodium Ascorbate, Tocopherol (Vitamin E), Lavandula Angustifolia Flower/Leaf/Stem Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Geraniol[1]

  1. fra naturlige eteriske oljer
Merknader om endringer i oppskrift og emballasje
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: 100% PURE®, Purity Cosmetics Inc., Oakland Rd 2221, 95131, San Jose, USA, customerservice@puritycosmetics.com, 100percentpure.com
Autorisert representant som EU-ansvarlig: MSL Solution Providers, Upper Pembroke St., Suite 5385, D02 X361, Dublin, Irland, info@msl.io, msl.io

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for 100% Pure Sea Therapy Bath

3 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder