URTEKRAM Wild Lemongrass Shampoo, 250 ml

Gir letthet og smidighet

kr 80 kr 89 -10%

(kr 320 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 72 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt hår
  • Tilfører fuktighet
  • Forfriskende duft

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Wild Lemongrass Body Wash, 500 ml

URTEKRAM Wild Lemongrass Shampoo, 250 ml kr 80 (kr 320 / l)
URTEKRAM Wild Lemongrass Body Wash, 500 ml kr 119 (kr 238 / l)
Totalpris: kr 199
Beskrivelse

Med denne sjampoen renses tørt til svært tørt hår skånsomt ved hjelp av milde vaskeaktive stoffer og etterlates strålende vakkert. Pleiekomplekset med Aloe Vera og hyaluronsyre tilfører intensiv fuktighet. Den forfriskende duften bringer raskt ny energi inn på badet. Perfekt for en energigivende start på dagen.

Bruk:

  • Masser en passende mengde i vått hår, avhengig av hårlengde.
  • Fordel sjampoen og la det skumme opp.
  • Skyll deretter grundig ut.
  • For optimal pleie og forbedret kjemmbarhet anbefales det å bruke en Urtekram balsam i tillegg.
Varenr.: URT-1000619
Innhold: 250 ml
EAN: 5701058006543
Merke: URTEKRAM
Tilbehørstype: Gjenbruksprodukt
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Tørt hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[2], Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin[1], Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-4-Caprate, Parfum, Diglycerin, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Cymbopogon Flexuosus (Lemongras) Oil[2], Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Extract[2], Melissa Officinalis Leaf Extract[2], Beta-Sitosterol, Sodium Hyaluronate, Coco Caprylate/Caprate, Squalane (Olive Squalane), Xylit, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Limon Oil, Lemongrass Oil, Limonene

  1. fremstilt av råvarer fra økologisk dyrking
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Tyskland, info@midsona.de, www.urtekram.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for URTEKRAM Wild Lemongrass Shampoo

17 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
20 (43%)
4 stjerner
12 (26%)
3 stjerner
6 (13%)
2 stjerner
5 (10%)
1 stjerne
3 (6%)

46 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 17 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder