URTEKRAM Kokosshampoo, 500 ml

Naturlig fuktighet og skånsom rengjøring

kr 125 kr 139 -10%

(kr 250 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 113 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normalt og tørt hår
  • Intensiv pleie
  • Herlig kokosduft

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Kokos Dusjgel, 500 ml

URTEKRAM Kokosshampoo, 500 ml kr 125 (kr 250 / l)
URTEKRAM Kokos Dusjgel, 500 ml kr 119 (kr 238 / l)
Totalpris: kr 244
Beskrivelse

Denne herlig duftende kokosshampooen fra URTEKRAM renser normalt og tørt hår med milde kokosrengjøringsmidler. Økologisk kokosnektar, økologisk brunalgeekstrakt og ekstrakter fra tusenfryd gir intensiv pleie.

Varenr.: URT-1036866
Innhold: 500 ml
EAN: 5765228836866
Merke: URTEKRAM
Tilbehørstype: Gjenbruksprodukt
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Normalt hår, Tørt hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Kokos
Sertifikater: ECOCERT, Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Coconut Flower Sugar[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[1], Lauryl Glucoside, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Laminaria Digitata Extract[1], Bellis Perennis Flower Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Beta-Sitosterol, Squalane (Olive Squalane), Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Polyglyceryl-4-Caprate, Disodium Phosphate, Potassium Chloride, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Phenylethanol, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene

  1. fra økologisk dyrking
Om Coconut-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Tyskland, info@midsona.de, www.urtekram.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for URTEKRAM Kokosshampoo

51 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
48 (48%)
4 stjerner
31 (31%)
3 stjerner
9 (9%)
2 stjerner
6 (6%)
1 stjerne
4 (4%)

98 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 51 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder