The Handmade Soap Company Såpestykke, Lemongras & Cedarwood (140 g)

Naturlig pleie

kr 99 kr 111 -11%

(kr 707 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft: Lemongras & Cedarwood

1 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 91 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For hender og kropp
  • Plantebaserte ingredienser
  • Inspirerende duft
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Savon du Midi Såpe med sheasmør, Lemongrass (100 g)

The Handmade Soap Company Såpestykke, Lemongras & Cedarwood (140 g) kr 99 (kr 707 / kg)
Savon du Midi Såpe med sheasmør, Lemongrass (100 g) kr 28 (kr 280 / kg)
Totalpris: kr 127
Beskrivelse

Håndlaget såpe fra Irland, som består av eteriske oljer og rent plantebaserte ingredienser. Den pleier spesielt følsom eller belastet hud. Tilgjengelig i forskjellige aromatiske duftkomposisjoner.

Varenr.: PUR-CL25
Innhold: 140 g
EAN: 5391520239724
Merke: The Handmade Soap Company
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Unisex
Bestanddeler (INCI)

Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Aqua, Glycerin, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Bark Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Fragrance, Citral, Citronellal, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: The Handmade Soap Company, The Old Mill, Slane Village, C15VEV2, Meath, Irland, www.thehandmadesoapcompany.ie

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for The Handmade Soap Company Såpestykke

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (50%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder