The Handmade Soap Company Handlotion, Lemongras & Cedarwood (250 ml)

Pleie for utsatte hender

kr 180 kr 200 -10%

(kr 720 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft: Lemongras & Cedarwood

2 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Høykvalitets naturkosmetikk
  • Nærende og fuktighetsgivende
  • Absorberes raskt

Kjøpes ofte sammen med lavera Basis Sensitiv Mild Pleiesåpe, Påfyll 500 ml

The Handmade Soap Company Handlotion, Lemongras & Cedarwood (250 ml) kr 180 (kr 720 / l)
lavera Basis Sensitiv Mild Pleiesåpe, Påfyll 500 ml kr 49 (kr 98 / l)
Totalpris: kr 229
Beskrivelse

Spesielt sensitive og sterkt belastede hender setter pris på denne pleiende lotionen. Den fuktighetsgivende kremen absorberes raskt og gjør hendene silkemyke. For alle som ønsker å bruke kun naturlige ingredienser i sin pleie.

Bruk:
Påfør en pumpeslag i rene hender og fordel.

Varenr.: PUR-CHL24
Innhold: 250 ml
EAN: 5391520236099
Merke: The Handmade Soap Company
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Aromatisk, Jordaktig, Eukalyptus, Eksotisk, Floral, Lavendel, Mynte / mintaktig, Krydret, Sitrusaktig
Sertifikater: Leaping Bunny, Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Glycerin, Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxyde, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Bark Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Fragrance, Citral, Citronellal, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: The Handmade Soap Company, The Old Mill, Slane Village, C15VEV2, Meath, Irland, www.thehandmadesoapcompany.ie

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for The Handmade Soap Company Handlotion