Sylveco Urtemunnskyll, 500 ml

Særlig behagelig og mild

kr 71 kr 79 -10%

(kr 142 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Frisker opp og beskytter
  • Støtter også tannkjøttet
  • Alkoholfri

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml

Sylveco Urtemunnskyll, 500 ml kr 71 (kr 142 / l)
lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
Totalpris: kr 103
Beskrivelse

Den alkoholfrie formuleringen av denne munnskyllen er spesielt mild og fremmer helsen til tenner og tannkjøtt. Allantoin, i kombinasjon med oppfriskende peppermynte, gir frisk pust, mens ekstrakter av salvie, rosmarin og nellik beskytter munnhulen uten å irritere.

Bruk: Sving 10 ml i munnen og mellom tennene etter børsting eller ved behov. Ikke skyll med vann.

Varenr.: SYL-5907502687379
Innhold: 500 ml
EAN: 5907502687379
Merke: Sylveco
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Xylit, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Extract, Allantoin, Sodium Benzoate, Citricacid, Cocamidopropyl Betaine, Mentha Piperita Oil

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Sylveco Urtemunnskyll

26 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
37 (69%)
4 stjerner
12 (22%)
3 stjerner
4 (7%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

53 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 26 anmeldelser på et andre språk.