Sylveco Nærende kroppsvask, 300 ml

Livlig dusjglede

kr 73 kr 82 -11%

(kr 243 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 300 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Virker forfriskende
  • Gir elastisitet

Kjøpes ofte sammen med Sylveco Urtemunnskyll, 500 ml

Sylveco Nærende kroppsvask, 300 ml kr 73 (kr 243 / l)
Sylveco Urtemunnskyll, 500 ml kr 71 (kr 142 / l)
Totalpris: kr 144
Beskrivelse

Denne vaskelotionen gir en oppfriskende dusjopplevelse med sin duftende skum. Selv sensitiv hud blir mildt renset og tilført tilstrekkelig fuktighet. Den forbedrer også hudens elastisitet og etterlater den glatt og sunn. For en behagelig kroppsfølelse.

Varenr.: SYL-5907502687294
Innhold: 300 ml
EAN: 5907502687294
Merke: Sylveco
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Panthenol, Ruta Graveolens Leaf/Root/Stem Extract, Lactic Acid, Glyceryl Oleate, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Sodium Benzoate, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Fruit Oil

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Sylveco Nærende kroppsvask

6 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
9 (81%)
4 stjerner
1 (9%)
3 stjerner
1 (9%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

11 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 6 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder