STYX Hamp Kroppskrem Økologisk, 200 ml

Regenererende pleie med urteaktig duft

kr 171 kr 191 -10%

(kr 855 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med hampfrøolje
  • Absorberes raskt

Kjøpes ofte sammen med STYX Villrose dusjgelé, 200 ml

STYX Hamp Kroppskrem Økologisk, 200 ml kr 171 (kr 855 / l)
STYX Villrose dusjgelé, 200 ml kr 128 (kr 640 / l)
Totalpris: kr 299
Beskrivelse

Denne lette kroppskremen med verdifull hampfrøolje absorberes raskt av huden, øker hudens fuktighetsnivå og gir en behagelig myk og glatt følelse. De utsøkte ingrediensene pleier huden på en helt spesiell måte, mens den urteaktige duften gir lyst på mer.

Varenr.: STX-18244
Innhold: 200 ml
EAN: 9004432182441
Merke: STYX
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: Austria Bio Garantie
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glycerin[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], Sorbitan Olivate, Cetearyl Olivate, Cetearylalcohol, Glycerin Soja Oil[1], Betula Alba Leaf Extract[1], Pogostemon Cablin Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil[1], Humulus Lupulus (Hops) Extract[1], Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Parfum[2], Linalool, Limonene, Citral, Citronellal, Geraniol, Benzylbenzoat, Farnesol, Benzyl Salicylate, Eugenol

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Produktserie hamp
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austerrike, office@styx.at

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for STYX Hamp Kroppskrem Økologisk

10 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (23%)
4 stjerner
10 (58%)
3 stjerner
1 (5%)
2 stjerner
2 (11%)
1 stjerne
0 (0%)

17 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 10 anmeldelser på et andre språk.