Savon du Midi Såpe med Sheasmør - Special Edition, Provence (100 g)

Mild, pleiende sheasmørsåpe i pent designet kartong

kr 37 kr 42 -12%

(kr 370 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft: Provence

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 3 bare kr 35 / stk.-17%
  • fra 6 bare kr 34 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Passer for alle hudtyper
  • Laget av høykvalitets planteoljer
  • Tradisjonell forsåping

Kjøpes ofte sammen med alviana Naturkosmetik Daily Coco Shampoo, 60 g

Savon du Midi Såpe med Sheasmør - Special Edition, Provence (100 g) kr 37 (kr 370 / kg)
alviana Naturkosmetik Daily Coco Shampoo, 60 g kr 49 (kr 817 / kg)
Totalpris: kr 86
Beskrivelse

Den dag i dag lages disse sheasmørsåpene i Sør-Frankrike etter tradisjonell kunnskap. Målet er å bevare og videreføre den provençalske såpekunsten i sin beste form. Som basis for såpene brukes utelukkende økologiske planteoljer, som deretter foredles med økologisk sheasmør (karité) og – avhengig av typen – med nøye utvalgte duftkomposisjoner, eteriske oljer eller pigmenter. Slik oppstår, med omsorg og erfaring, spesielt milde, pleiende såper.

Varenr.: SDM-110594K
Innhold: 100 g
EAN: 4260007647301
Merke: Savon du Midi
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Eksotisk, Frisk, Lavendel, Pudret, Rose, Søt, Sitrusaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 12 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Kun til utvortes bruk, Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys., Tørt oppbevart.
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Sodium Palmate[1], Sodium Palm Kernelate[1], Aqua, Glycerin[1], Lavandula Hybrida Grosso Herb Oil[2], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Lavandula Angustifolia Oil, Sodium Chloride, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], CI 77288 (Chromium Oxide Green), CI 77492 (Iron Oxide), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], CI 77491 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Alumina, Magnesium Oxide, Lavandula Oil/Extract[3], Linalool[3], Linalyl Acetate[3], Camphor[3], Beta-Caryophyllene[3], Limonene[3], Terpineol[3], Pinene[3], Geranyl Acetate[3], Geraniol[3]

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
  2. fra økologisk landbruk
  3. fra eteriske oljer/parfyme
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352, Korschenbroich, Tyskland, mail@treibholz.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Savon du Midi Såpe med Sheasmør - Special Edition