PHYTORELAX LABORATORIES Purifying Micellar Make-Up Removing Milk, 200 ml

99 % naturlige ingredienser

kr 90 kr 100 -10%

(kr 450 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Svart tekstur
  • Med bambusaktivert kull

Kjøpes ofte sammen med PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Cleansing Oil-Milk, 200 ml

PHYTORELAX LABORATORIES Purifying Micellar Make-Up Removing Milk, 200 ml kr 90 (kr 450 / l)
PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Cleansing Oil-Milk, 200 ml kr 90 (kr 450 / l)
Totalpris: kr 180
Beskrivelse

Ved Purifying Micellar Make-Up Removing Milk fra PHYTORELAX LABORATORIES er det snakk om en micellærmelk som fjerner urenheter, smuss og sminke fra ansiktet ditt.
På grunn av bambusaktivert kull den inneholder er micellærmelken svart og har en vegansk og 99 % naturlig formulering. Den etterlater huden din herlig renset og smidig, og kan i tillegg bidra til å støtte hudens elastisitet.

Varenr.: XOF-HAR-6019142
Innhold: 200 ml
EAN: 8030976019142
Merke: PHYTORELAX LABORATORIES
Produkttyper: Sminkefjerning
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: Vegan OK, ICEA - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Zea Mays (Corn) Germ Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Charcoal Powder, Prunus Persica Flower Extract, Glycerin, Sodium Lauroyl Glutamate, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Phytate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Parfum, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Limonene, Citric Acid, Citronellal, Linalool, Sodium Benzoate

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italia, www.phytorelax.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for PHYTORELAX LABORATORIES Purifying Micellar Make-Up Removing Milk

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder