Organic Shop Rensende Micellar Water Aloe & Avocado, 150 ml

Oppfriskende hydrering for en balansert hud

kr 49 kr 55 -11%

(kr 327 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Mild formulering
  • Med verdifulle planteekstrakter

Kjøpes ofte sammen med benecos benecosBIO Ansiktsserum Antirynke "Aufbügler:in", 50 ml

Organic Shop Rensende Micellar Water Aloe & Avocado, 150 ml kr 49 (kr 327 / l)
benecos benecosBIO Ansiktsserum Antirynke "Aufbügler:in", 50 ml kr 49 (kr 980 / l)
Totalpris: kr 98
Beskrivelse

Micellervannet fra Organic Shop rengjør huden ideelt og forbereder den for videre pleie. Det høykvalitets ekstraktet av økologisk aloe vera og fuktighetsgivende økologisk avokadoolje gir en glatt og frisk hudfølelse.

Bruk: Påfør med en bomullspad på huden i ansiktet og på halsen.

Varenr.: NS-36010
Innhold: 150 ml
EAN: 4743318140742
Merke: Organic Shop
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Lactic Acid, Polyglyceryl-10 Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-4-Caprate, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Organic Shop Rensende Micellar Water Aloe & Avocado

1 anmeldelser på andre språk

2,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (100%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder