Officina Naturae 2-i-1 Sjampo og Dusjgel, 500 ml

Oppkvikkende og vitaliserende rengjøring for hud og hår

kr 91 kr 102 -11%

(kr 182 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 83 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Perfekt for idrettsutøvere
  • Testet mot nikkel
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med 100% Pure Glossy Locks Grow More Balsam, 400 ml

Officina Naturae 2-i-1 Sjampo og Dusjgel, 500 ml kr 91 (kr 182 / l)
100% Pure Glossy Locks Grow More Balsam, 400 ml kr 346 (kr 865 / l)
Totalpris: kr 437
Beskrivelse

Dette 2-i-1-produktet er spesielt forfriskende og energigivende. Den herlige skummet renser hud og hår svært skånsomt og skjemmer bort med økologisk malveekstrakt samt vitamin E. Eteriske oljer fra søt appelsin og sitrongress gir en ekstra friskhetsboost. Ideell for idrettsutøvere, men også egnet for barn og daglig bruk.

Varenr.: XBO-ONA-DOCSHNNATU500
Innhold: 500 ml
EAN: 8033148532340
Merke: Officina Naturae
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Malva Sylvestris (Malva) Flower Extract[1], Tocopherylacetat, Hydrolized Rice Protein, Linum Usitatissimum Seed Oil[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citrus Aurantium Peel Oil, Cymbopogon Flexuosus (Lemongras) Herb Oil, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Citric Acid, Citral, Limonene

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om natù-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae 2-i-1 Sjampo og Dusjgel

7 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (72%)
4 stjerner
2 (18%)
3 stjerner
1 (9%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

11 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 7 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder