Santé – naturally. Plantehårfarge - Naturrød, 100 g

Gir uttrykksfull fargekraft og silkeaktig glans

kr 89

(kr 890 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 84 / stk.-6%
  • fra 3 bare kr 80 / stk.-10%
  • fra 6 bare kr 72 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For lyseblondt til mørkebrunt hår
  • Ekstra skånsom farge
  • Også for grått hår
  • Uten peroksider og ammoniakk

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Plantebasert hårfarge Mahognyrød, 100 g

Santé – naturally. Plantehårfarge - Naturrød, 100 g kr 89 (kr 890 / kg)
Santé – naturally. Plantebasert hårfarge Mahognyrød, 100 g kr 89 (kr 890 / kg)
Totalpris: kr 178
Beskrivelse

Lyseblondt til mørkebrunt hår er den perfekte basen for Naturrød. Fargen dekker med økologisk henna, indigo og hibiskus også på grått hår, og gir en intens fargelegging med unike glansreflekser. Ved en andel av grått hår over 30 % eller lysere utgangspunkt kan fargeresultatet bli lysere.

  • langvarig, fasettert farge
  • med ekstra volum og pleie
  • ekstra skånsom
  • uten peroksider, ammoniakk eller andre kjemiske bestanddeler
  • uten syntetiske farge-, duft- og konserveringsstoffer
  • rent plantebasert
Varenr.: LOGO-40694
Innhold: 100 g
EAN: 4025089000495
Merke: Santé – naturally.
Fargetoner: Rød
Konsistens/administrasjonsform: Pulver
Produkttyper: Hårfarger
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Glutenfri, Vegan
Sertifikater: NaTrue
PAO: 6 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Ikke innånd., Kun på sunn hud, Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn, Ikke egnet for barn, Ved rødhet, hevelse eller vedvarende smerte – fjern produktet umiddelbart., Ikke bruk til farging av øyevipper, øyenbryn eller skjegg.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Bestanddeler (INCI)

Henna[1], Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder, Beta Vulgaris (Beet) Root Powder, Hibiscus Sabdariffa Flower Powder, Betaine, Arginin, Squalen, Algin, Aqua

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Merknader om plantehårfarger og -pulver
Produsentmerknad
Om SANTE plantehårfarge
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Santé – naturally. Plantehårfarge - Naturrød

18 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
13 (50%)
4 stjerner
5 (19%)
3 stjerner
3 (11%)
2 stjerner
1 (3%)
1 stjerne
4 (15%)

26 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 18 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder