Najel Alaunstein, 90 g

Ideell for daglig bruk

kr 72 kr 80 -10%

(kr 800 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 90 g

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Hypoallergen & luktfri
  • 100% naturlig alaunstein
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Najel Flytende Aleppo-såpe med 40% laurbærolje, 500 ml

Najel Alaunstein, 90 g kr 72 (kr 800 / kg)
Najel Flytende Aleppo-såpe med 40% laurbærolje, 500 ml kr 126 (kr 252 / l)
Totalpris: kr 198
Beskrivelse

Alaun er spesielt godt egnet som deodorant på grunn av sine astringerende og bakteriehemmende egenskaper: det motvirker dermed ubehagelig svettelukt. I tillegg er det hypoallergent, parfymertfritt og etterlater ingen flekker på klærne.

Bruk: Siden alaunstein ikke bare virker deodoriserende, men også strammer porene, er det et ideelt hjelpemiddel for å behandle små kutt ved barbering. Bare fukt steinen og stryk over de aktuelle hudområdene.

Varenr.: NAJ-PIE14NJ/5
Innhold: 90 g
EAN: 3760061224254
Merke: Najel
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Deoer
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Uparfymert, Vegan
Duftnoter: Duftnøytral
PAO: 18 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Ammonium Alum

Om alunstein-produktene
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Frankrike, www.najel.net/en

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Najel Alaunstein

53 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
44 (46%)
4 stjerner
20 (21%)
3 stjerner
15 (15%)
2 stjerner
4 (4%)
1 stjerne
11 (11%)

94 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 53 anmeldelser på et andre språk.