La Saponaria Uomo SativAction Bio Deo Spray, 100 ml

Skånsom luktontroll med prebiotika, salvie og eukalyptus

kr 65 kr 73 -11%

(kr 650 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

3 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Rensende og normaliserende
  • Med CBD
  • Uten alkohol og aluminium

Kjøpes ofte sammen med Avril MEN Spray Deodorant, 150 ml

La Saponaria Uomo SativAction Bio Deo Spray, 100 ml kr 65 (kr 650 / l)
Avril MEN Spray Deodorant, 150 ml kr 70 (kr 467 / l)
Totalpris: kr 135
Beskrivelse

Uten alkohol, antiperspiranter eller aluminiumssalter, beskytter denne deosprayen med base av salvie, eukalyptus og prebiotika. Den inneholder en blanding av plantebaserte ingredienser som gir langvarig friskhet samt rensende og normaliserende egenskaper. Prebiotika fra sikori støtter hudens naturlige mikrobiom og motvirker dermed ubehagelig lukt.

Bruk:

  • Rist godt før bruk.
  • Spray på rene, tørre armhuler ved behov.
Varenr.: LAS-LU004M100
Innhold: 100 ml
EAN: 8054615472693
Merke: La Saponaria
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Deoer, Herrepleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Alkoholfri, Fri for aluminiumsalter, Vegan
Sertifikater: ccpb
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Propandiol, Triethylcitrate, Salvia Officinalis (Sage) Water[2], Disodium Capryloyl Glutamate, Glycerin, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Extract, Inulin, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactate, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[2], Coco Glucoside, Glyceryl Caprylate, Sodium Lauroyl Glutamate, Fructose, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Benzoic Acid, Parfum[1], Limonene, Linalool, Citral, Citronellal

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for La Saponaria Uomo SativAction Bio Deo Spray

4 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (71%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (14%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (14%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder