GRN [GRÜN] Håndkrem med ringblomst og hamp, 75 ml

Ideell for hverdagsbruk

kr 49 kr 55 -11%

(kr 653 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Absorberer raskt
  • Behagelig konsistens

Kjøpes ofte sammen med Organic Shop Antioksidant Body Cream Matcha & Basilikum, 250 ml

GRN [GRÜN] Håndkrem med ringblomst og hamp, 75 ml kr 49 (kr 653 / l)
Organic Shop Antioksidant Body Cream Matcha & Basilikum, 250 ml kr 46 (kr 184 / l)
Totalpris: kr 95
Beskrivelse

Ekstrakt av ringblomst kombinert med hampfrøolje pleier hendene silkemyke på et øyeblikk med denne kremen. Den pH-hudenøytrale formuleringen med solsikkeolje, sheasmør, jojoba- og mandelolje gjør at den absorberes hurtig, og blir raskt en uunnværlig følgesvenn i hverdagen.

Bruk: Påfør små mengder flere ganger daglig, og massér godt inn.

Tips: Påfør et tykt lag om natten og la det virke under tynne bomullshansker. Du vil våkne opp til vedvarende pleide hender.

Varenr.: BEN-30194
Innhold: 75 ml
EAN: 4260631130194
Merke: GRN [GRÜN]
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: pH-hudnøytral, Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hordeum Vulgare Stem Water[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Cetearylalcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Glycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Anisate, Parfum[1], Sodium Levulinate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Citricacid, Calendula Officinalis Flower Extract[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene[1], Linalool[1]

  1. 100 % naturlig duftsammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Om ESSENTIAL ELEMENTS-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GRN [GRÜN] Håndkrem med ringblomst og hamp

2 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder