EtnoBotanika Rosmarinhydrolat, 500 ml

Forfriskende og allsidig bruk

kr 179 kr 199 -10%

(kr 358 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For hud og hår
  • Stimulerer blodsirkulasjonen
  • Også som romfrisker

Kjøpes ofte sammen med EtnoBotanika Damask Rose Hydrosol, 500 ml

EtnoBotanika Rosmarinhydrolat, 500 ml kr 179 (kr 358 / l)
EtnoBotanika Damask Rose Hydrosol, 500 ml kr 230 (kr 460 / l)
Totalpris: kr 409
Beskrivelse

Hydrolatet av den aromatiske rosmarinen er et fantastisk middel til pleie av hud og hår. Det utmerker seg med sine svært oppkvikkende samt rensende og toniserende egenskaper. I kosmetikk kan det brukes som tonic for fjerning av sminke, som aftershave eller til å lage egen kosmetikk. I hjemmet kan det brukes som romfrisker.

Merk: Hydrolater behøver vanligvis ikke å fortynnes før bruk. Det anbefales likevel å ta en hudtest før bruk.

Varenr.: FTR-3830061280090
Innhold: 500 ml
EAN: 3830061280090
Merke: EtnoBotanika
Planteslag: Rosmarin
Produkttyper: Blomsterhydrolater
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: Hårtap, For alle hårtyper
Egenskaper: Ayurvedisk, Unisex, Vegan
Duftnoter: Rosmarin
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Oppbevar kjølig., Beskyttes mot lys., Oppbevares kjølig etter åpning.
Emballasjetype: Flaske, Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Rosmarinus Officinalis Leaf Water[1]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Fimatrade d.o.o, Gorenja vas- Reteče 79, 4220, Škofja Loka, Slovenia, info@mrgeppetto.si

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for EtnoBotanika Rosmarinhydrolat

11 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
14 (70%)
4 stjerner
5 (25%)
3 stjerner
1 (5%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

20 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 11 anmeldelser på et andre språk.