Domus Olea Toscana GLYMALIC Acid Repair Hårmaske Rens & Volum, 250 ml

Surt pH-nivå for smidighet og pleie

kr 189 kr 210 -10%

(kr 756 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fint eller fet hår
  • Klartgjør & gir letthet
  • Restrukturerende egenskaper
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR Styrkende Sjampo, 250 ml

Domus Olea Toscana GLYMALIC Acid Repair Hårmaske Rens & Volum, 250 ml kr 189 (kr 756 / l)
Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR Styrkende Sjampo, 250 ml kr 159 (kr 636 / l)
Totalpris: kr 348
Beskrivelse

Takket være den eksklusive GLYMALIC-komplekset med glukosamin, lysin og eplesyre, tilbyr denne hårmasken restrukturerende egenskaper og forsegler hårfiberen. I tillegg inneholder oppskriften sink, Senna Italica (nøytral henna), risstivelse, to utvalgte økologiske planteoljer samt et fytokompleks av åtte aktive stoffer som i synergi klarner og gir håret fylde samt letthet.

Bruk:

  • Pre-Shampoo-pleie: Fordel i tørt hår og masser fra rot til spiss. La virke i 30-60 minutter og skyll deretter enten ut med sjampo eller bare med vann.
  • Pleiemaske: Etter hårvask, fordel i håret og la virke i 10 minutter før avskylling. For bedre resultater, la virke i 30-60 minutter.
Varenr.: DO-222
Innhold: 250 ml
EAN: 8059591122228
Merke: Domus Olea Toscana
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Fint hår, Fett hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Kun til utvortes bruk
Emballasjetype: Krukke
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Propandiol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Quercus Robur Extract[2], Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin[1], Betaine, Zinc Gluconate, Trifolium Pratense Extract[2], Cassia Italica Leaf Powder, Malic Acid[2], Lactic Acid, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[3], Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Glucosamine[2], Lysine[2], Oryza Sativa Protein, Oryza Sativa (Rice) Starch, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[3], Oryza Sativa Extract, Castanea Sativa Seed Extract[2], Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[2], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Extract[2], Linum Usitatissimum Seed Extract[2], Hydrogenated Olive Oil, Ascorbic Acid (Vitamin C), Helichrysum Italicum Flower Extract[2], Cucurbita Maxima Seed Extract[2], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Chloride, Phytic Acid, Phenoxyethanol, Parfum, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. av vegetabilsk opprinnelse
  2. eksklusivt Phytocomplex-ekstrakt av økologisk opprinnelse
  3. fra økologisk dyrking
Om GLYMALIC-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Domus Olea Toscana SRL, Via Statale Abetone 136, 56017, San Giuliano Terme (PISA), Italia, info@domusoleatoscana.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Domus Olea Toscana GLYMALIC Acid Repair Hårmaske Rens & Volum

1 anmeldelser på andre språk

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (100%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.