BIOEARTH Family 3in1 Sjampo & Vaskegel Teetre, 500 ml

Rens huden din varsomt!

kr 121

(kr 242 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager fra og med 20. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før fredag, 30. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Særdeles skånsom
  • Perfekt etter trening
  • Vegansk produkt

Kjøpes ofte sammen med BIOEARTH Familie 3in1 Shampoo & Vaskegel Talkum, 500 ml

BIOEARTH Family 3in1 Sjampo & Vaskegel Teetre, 500 ml kr 121 (kr 242 / l)
BIOEARTH Familie 3in1 Shampoo & Vaskegel Talkum, 500 ml kr 121 (kr 242 / l)
Totalpris: kr 242
Beskrivelse

Dette sjampoet & vaskegelen med teetre-ekstrakt er et 100% naturlig samt forfriskende rengjøringsprodukt. Det er like egnet for daglig bruk som det er ideelt for bruk etter trening. Den friske duften gjør den perfekt både for henne og ham.

  • til daglig bruk
  • mild & frisk
  • vegan
Varenr.: BER-SHADOCTEA
Innhold: 500 ml
EAN: 8029182006909
Merke: BIOEARTH
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Tetre
Sertifikater: ICEA
Emballasjetype: Flaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Lactic Acid, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Parfum

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om Family-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: BIOEARTH a brand of Naturalia Tantum S.p.A., C.so Italia 22, 20122, Milano (MI), Italia, bioearth.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for BIOEARTH Family 3in1 Sjampo & Vaskegel Teetre

22 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
28 (62%)
4 stjerner
13 (28%)
3 stjerner
3 (6%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (2%)

45 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 22 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder