benecos benecosBIO Unisex Shampoo "Sju øl er også en sjampo", 500 ml

En ren løsning for ham og henne

kr 99 kr 111 -11%

(kr 198 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 91 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Virker pleiende
  • Dermatologisk testet

Kjøpes ofte sammen med Dr. KONOPKA’S Anti-hårtap balsam Nº127, 280 ml

benecos benecosBIO Unisex Shampoo "Sju øl er også en sjampo", 500 ml kr 99 (kr 198 / l)
Dr. KONOPKA’S Anti-hårtap balsam Nº127, 280 ml kr 63 (kr 225 / l)
Totalpris: kr 162
Beskrivelse

At øl gir et godt hårfølelse er en gammel visdom. Derfor er det mye av det i denne sjampoen for både ham og henne. Kombinert med pleiende økologisk eplejuice og brokkolifrøolje blir håret optimalt ivaretatt, mens rene, plantebaserte tensider rengjør det skånsomt.

  • dermatologisk testet

Anvendelse: Masser sjampoen inn i vått hår og skyll deretter ut.

PAO: 6 måneder

Varenr.: BEN-96292
Innhold: 500 ml
EAN: 4260198096292
Merke: benecos
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Etterfyllbar, Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Pyrus Malus (Apple) Juice[1], Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Beer[2], Glycerin[2], Benzyl Alcohol, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Parfum[3], Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citricacid, Pca Glyceryl Oleate, Dehydroacetic Acid, Glyceryl Oleate, Inulin, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed Oil[1], Pinus Cembra[1], Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Limonene[3]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
  3. naturlig duftsammensetning
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecosBIO Unisex Shampoo "Sju øl er også en sjampo"

1 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (50%)
4 stjerner
2 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.